درباره میم کوین باب BOB! آیا این میم کوین ارزش خرید دارد؟

در ماه‌های اخیر شاهد رشد قیمتی قابل توجه ارز پپه (PEPE) بودیم. این اولین بار بود میم کوینی با لوگوی غیر از سگ به این حد از رشد مارکت کپ میرسید. لوگوی پپه از میم اینترنتی Pepe the frog الگو گرفته شده بود. در این میان بود که میم کوین دیگری با الهام از PEPE the frog در توییتر مطرح شد و آن چیزی نبود جز ارز دیجیتال باب BOB$.

در این مقاله به بررسی رمزارز باب میپردازیم.

BOB چیست و از کجا متولد شد؟

ارز دیجیتال BOB یک میم کوین است که با الهام از میم PEPE the frog متولد شده. میم کوین باب کاربرد خاصی ندارد. باب اولین بار به عنوان توکن یک ربات توییتری به نام @ExplainThisBOB مطرح شد. این ربات از هوش مصنوعی استفاده میکند. کاربرد آن به این شکل است که زمانی که ربات باب را در جایی منشن میکنید نظر خود را درباره توییت مورد نظرتان مینویسد.

رشد اصلی BOB زمانی اتفاق افتاد که ایلان ماسک زیر یکی از توییت‌های این ربات توییتی گذاشت. و نوشت:

I love Bob

Elon Musk
Bob coin and elon musk

هدف باب چیست؟

اگر به سایت اصلی Bob نگاهی بیاندازیم چیز خاصی دستگیرمان نمیشود. باب یک توکن اتریومی است. تعداد کل توکنهای باب 690 میلیارد عدد است. طبق توضیحاتی که از باب منتشر شده این توکن برای بودجه و تامین هزینه‌های توسعه باب است. قبل از انتشار توکن باب توسعه‌ی این ربات با محدودیت‌هایی مواجه بود.

همچنین در مقالات مدعی شده‌اند که باب تنها یک میم کوین نیست. بلکه برای توسعه فعالیت‌های نوآورانه است. از دیگر ویژگی‌هایی که باب دارد این است که نقدینگی این توکن برای 690 سال قفل شده است!

باب سواپ چیست؟ باب سواپ یکی دیگر از پلتفرم‌های ExplainThisBob است. این وبسایت یک صرافی غیرمتمرکز است که به شما اجازه میدهد ارزهای دیجیتال مشهور را به یکدیگر تبدیل کنید.

آیا ارز دیجیتال باب ارزش خرید دارد؟

باب یک میم کوین است. میم کوین‌ها عمدتا به هدف ارزش خرید داشتن ساخته نمیشوند. اما بسیاری از افراد به دلیل سودهای زیادی که میتوان از آنها گرفت تمایل به خرید آنها را دارند. بعد از اینکه ارز دیجیتال پپه به رشد قابل توجه رسید افرادی که از سود آن جا مانده بودند به سمت باب کشیده شدند.

باب در گدشته قیمتی خود رشد بیشتر از 5000 درصدی را هم تجربه کرده. اما اینکه این توکن ارزش خرید دارد یا خیر را نمیتوان به صورت قطعی داد. نظر شما چیست؟ به نظر شما چه آینده‌ای را میتوان برای باب متصور شد؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا