توکن آلیس

ارز Alice بخریم؟ نمودار لحظه‌ای اولین بازی بلاکچینی! My Neighbor Alice

ارز Alice در 15 مارچ 2021 بر بستر بایننس منتشر شد. طبق مواردی که در سایت رسمی این ارز نوشته شده است، My Builder Alice یک بازی multiplayer مبتنی بر بلاکچین است. این موضوع قبل از آلیس سابقه نداشته است. در این مقاله به بررسی این ارز میپردازیم و در آخر مقاله توییتر و تلگرام رسمی را برای شما قرار میدهیم.

نمودار لحظه‌ای ارز ALICE

ارز Alice (my neighbor alice) چیست؟

ارز alice برای بازی به اسم my neighbor alice ساخته شده است. این بازی کاملا مبتنی بر بلاکچین است.

بازی my neighbor alice یکی از بازیهای از نوع شبیه سازی است که بر خلاف بقیه بازیهای شبیه به خود فرقی بزرگ دارد. این بازی کاملا بر بستر بلاکچین ساخته شده است اما این به چه معناست؟ این موضوع به این معنی است که هر آنچه شما در این بازی دارید کاملا مال شماست. تمام اتفاقات بازی بر روی بلاکچین ذخیره میشود.

در تمام بازیها تا به امروز هر زمان که منتشر کننده بخواهد میتواند بازی را ببندد وکاربران دیگر به اجزا درون بازی دسترسی نخواهند داشت. اما از آنجایی که بازی my neighbor alice یک پلتفرم غیر متمرکز است شما هر آنچه درون بازی میسازید را در اختیار دارید.

توکن alice در چه مواردی در بازی استفاده میشود؟

با استفاده از این توکن میتوانید در مارکتهای درون بازی برای خود خرید کنید. از آنجایی که این بازی یک بازی شبیه سازی شده است بازیکنان میتوانند مدلها و مکانهای دیدنی مختلفی در بازی بسازند که دیگر بازیکنان در ازای بازدید از آنها توکن بپردازند.

قسمتی برای chat در بازی مشخص شده است که بازیکنان میتوانند در آنها برای یکدیگر توکن ارسال کنند. همچنین در بازی روزانه وظایفی در نظر گرفته میشود که بازیکنان با انجام آنها میتوانند توکن دریافت کنند!

همانند بسیاری از بلاکچینهای دیگر برای دارندگان این توکن هم امکاناتی برای رای دادن در نظر گرفته شده است که بازیکنان خودشان بتوانند در طراحی و امکانات بازیها نقش داشته باشند.

بازی my neighbor alice

با این حال این بازی هنوز منتشر نشده اما به محض انتشار باید منتظر اخبار جدیدی باشیم.

وبسایت و گروه تلگرامی رسمی My Neighbor Alice

برای مطلع شدن از آخرین اخبار این ارز به راحتی میتوانید وبسایت رسمی ALICE به آدرس در آدرس زیر را دنبال کنید. همچنین

وبسایت رسمی

همچنین گروه تلگرامی رسمی برای آن در نظر گرفته شده که با استفاده از لینک زیر میتوانید از آن استفاده کنید.

https://t.me/MyNeighborAlice

این صفحه به بروز رسانی خواهد شد.

3 دیدگاه دربارهٔ «ارز Alice بخریم؟ نمودار لحظه‌ای اولین بازی بلاکچینی! My Neighbor Alice»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا