پرش به محتوا

ارز TLM بخریم؟ نمودار قیمت لحظه‌ای و ویدیو معرفی بازی بلکچینی Alien Worlds

بایننس پول ارز TLM

ارز TLM یکی از قسمتهای اصلی یک بازی بلاکچینی به اسم alien worlds است. بازی‌های بلاکچینی به تدریج جای خود را در دنیای ارزهای دیجیتال باز میکنند. در این بازیها معمولا از توکنها به عنوان الماس و پول مجازی در بازی استفاده میشوند. برای مثال میتوانید با استفاده از توکن، سلاحهای خود در بازی رو قویتر کنید یا برای خود وسایلی بخرید که در بازی در برابر دیگر بازیکنان از آنها استفاده کنید.

نمودار لحظه‌ای ارز TLM

Alien Worlds هم یکی از این بازیها است. در ویدیویی که در ادامه برای شما قرار میدهیم میتوانید خلاصه‌ای از این بازی و روش و کاربرد ارز TLM را تماشا کنید.

بازی Alien Worlds

Alien Worlds یک جهان شبیه سازی شده به صورت بازی است. در بازی یک بازی multiplayer یا چند نفره است که در آن بازیکنان از تمام نقاط دنیا میتوانند با یکدیگر در آن رقابت کنند. تریلیوم با نماد TLM ارز رایج در این جهان مجازی است که بازیکنان با استفاده از آن میتوانند در رای گیری برای حکمرانی بر روی این جهان شرکت کنند.

به طور خلاصه میتوان گفت کسی که TLM دارد، در این جهان قدرت دارد. همچنین امکاناتی که در این جهان وجود دارد را در ادامه ذکر خواهیم کرد.

ماین کردن: با استفاده از آیتمهای NFT که در بازی میتوانید آنها را به دست آورید میتوانید اقدام به استخراج ارز تریلیوم TLM کنید.

استک کردن: به بازیکنانی که در Alien Worlds اقدام به استک کردن میکنند پاداشهایی مانند TLM و آیتمهای NFT داده میشود که میتوان از آنها برای افزاش قدرت در بازی استفاده کرد.

شرکت در رای گیری برای تصمیم گیری آینده سیاره‌های بازی Alien Worlds.

خرید و فروش NFT: همانطور که در موارد قبل گفتیم استفاده از آیتم‌های NFT که به عنوان پاداش استک کردن دریافت میکنید میتوانید قدرت خود را در بازی افزایش دهید. همچنین در صورتیکه آنها را نیاز ندارید میتوانید در ازای مقدار TLM آنها را به فروش برسانید.

ارز TLM تریلیوم

ارز TLM مزایا و معایب

جهانها و بازیهای بلاکچینی مانند Alien Worlds میتوانند در آینده بسیار همه گیر شوند. با همه گیر شدن بازیهای اینچنینی توکنهای مورد استفاده در بازی طبیعتا ارزش بیشتری پیدا میکنند. از طرفی دیگر از آنجایی که یکی از پروژه‌های معرفی شده توسط تیم بایننس میباشد این نکته نیز میتواند یکی درگر از مزایای این توکن محصوب شود.

یکی از معایبی که میتوان برای این توکن نام برد عرضه نسبتا زیاد آن است. از آنجایی که TLM ارز تازه متولد شده‌ای است، ایده بدی نیست که کمی صبر کرد.

بایننس پول ارز TLM

وبسایت و تلگرام رسمی ارز TLM

برای اطلاعات بیشتر و همچنین امتحان کردن این بازی میتوانید به وبسایت Alien Worlds مراجعه کنید.

جدیدترین اخبار ارز TLM در توییتر Alien Worlds در لینک زیر

https://twitter.com/AlienWorlds

گروه تلگرامی رسمی ارز TLM:

https://t.me/AlienWorldsOffical

0 0 امتیازها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟ همین حالا بپرسید!x