پرش به محتوا

دامیننس تتر

دامیننس تتر چیست

دامیننس تتر به معنای میزان تسلط تتر بر کل بازار ارزهای دیجیتال است. در ادامه میتوانید نمودار لحظه‌ای دامیننس تتر را مشاهده کنید.

دامیننس تتر چیست؟

به صورت خلاصه دامیننس تتر به معنای درصد بازاری است که متعلق به تتر است. این قضیه نشان میدهد که تتر چند درصد بر روی کل بازار ارزهای دیجیتال تسلط دارد.

معنای لغوی دامیننس “تسلط” است. در مقاله دامیننس بیت کوین به صورت مفصل درباره معنای دامیننس نوشته‌ایم. شما میتوانید با تحلیل نمودار دامیننس تتر به نکات ارزشمندی در تحلیل‌های خود برسید.

زمانی که صحبت از دامیننس تتر میشود در اصل درباره یک درصد صحبت میکنیم. فرض کنید دامیننس تتر 10 درصد باشد. این به این معنی است که اگر حجم بازار تمام ارزهای دیجیتال در تمام صرافی‌ها را کنار یکدیگر قرار دهیم، ده درصد آن متعلق به تتر است.

دامیننس تتر چیست

چرا باید دامیننس تتر را به صورت لحظه‌ای دنبال کنیم؟

ما با استفاده از تحلیل دامیننس تتر میتوانیم به اطلاعات ارزشمندی برسیم. فرض کنید در تحلیل تکنیکال خود به این نتیجه میرسیم که دامیننس تتر به زودی صعودی خواهد شد. این قضیه را میتوان به این شکل استنباط کرد که قرار است به زودی تتر درصد بیشتری از بازار را در دست بگیرد. به زبان ساده‌تر یعنی تحلیل گران ارزهای دیجیتال خود را میفروشند و به تتر تبدیل میکنند! همین نکته را میتوان به عنوان یک سیگنال نزولی برای تمام بازار کریپتو در نظر گرفت.

0 0 امتیازها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟ همین حالا بپرسید!x